Duńczycy popierają ochronę życia dzieci poczętych!

W środę 23.11.2016 odbyła się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej pod biurami posłów PiS pikieta antyaborcyjna. Kilka tygodni temu Sejm odrzucił projekt ustawy "Stop aborcji", m.in. głosami posłów PiS z Łodzi. Chcieliśmy pokazać łodzianom, czym naprawdę jest aborcja, poprzez zdjęcia jej ofiar. Czy interes polityczny usprawiedliwia przyzwolenie na takie okrucieństwo?

W środę 23.11.2016 odbyła się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej pod biurami posłów PiS pikieta antyaborcyjna. Kilka tygodni temu Sejm odrzucił projekt ustawy “Stop aborcji”, m.in. głosami posłów PiS z Łodzi. Chcieliśmy pokazać łodzianom, czym naprawdę jest aborcja, poprzez zdjęcia jej ofiar. Czy interes polityczny usprawiedliwia przyzwolenie na takie okrucieństwo?

W czasie pikiety podjechał do nas na rowerze mężczyzna mówiący po angielsku i spytał o cel pikiety. Po wyjaśnieniu powiedział nam, że pochodzi z Danii. Pogratulował nam i podziękował, że pikietujemy. Stwierdził, że jest przeciw aborcji, a w Danii uznaje się ją za coś neutralnego. Cieszy nas, że także w krajach zachodnich są ludzie, którzy w pełni szanują życie na każdym etapie. Oby w tych krajach aborcja skończyła się jak najszybciej.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/jacek-pawlak.jpg[/author_image] [author_info]Jacek Pawlak – koordynator komórki łódzkiej Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN