Szukaj
Close this search box.

Drag queen wykonuje erotyczny taniec przed dzieckiem

W jednym z lokali w kanadyjskim Ontario doszło do bulwersującego wydarzenia. Na Tik Toku opublikowano film, na którym pośrodku widać siedzącą na krześle małą dziewczynkę, a przebrany za kobietę w mini spódniczce mężczyzna czołga się w jej stronę a następnie wykonuje wyuzdany taniec. Wszystko przy stojących wokół innych, uśmiechniętych dorosłych, być może też rodzicach dziecka. Nikt nie zareagował.

Patologia, a opiekunowie powinni za to odpowiedzieć – pomyśli normalny rodzic. Problem w tym, że takie wydarzenia i ogólnie zapoznawanie dzieci z „różnorodnością seksualną” traktuje się na zachodzie jako normę. Środowiska LGBT w ogóle się nie kryją się z tym, że chcą docierać ze swoim przekazem do dzieci. Każdy, kto się temu sprzeciwia jest homofobem, transfobem, itd.

Najpowszechniejszą metodą deprawacyjną jest oczywiście seksedukacja w szkołach, często obowiązkowa. Ale wydarzenie opisane powyżej nie jest marginalnym przypadkiem patologii. Jedną z metod dotarcia seksualizatorów do dzieci są czytanki oraz pokazy dla kilkuletnich dzieci, które organizują tzw. drag queen. Są to mężczyźni, którzy przebierają się za kobiety i występują w wyuzdany sposób na scenie – zazwyczaj w klubach gejowskich. Takie pokazy dla dzieci organizuje się między innymi w bibliotekach amerykańskich i kanadyjskich miast. Drag queen są częścią środowiska LGBT.

Kilku z mężczyzn występujących przed przedszkolakami okazało się pedofilami, którzy trafili za kratki. Niedawno internet obiegło zdjęcie, na którym kilkuletnie dziecko leży na drag queen, który ewidentnie czerpie z tego satysfakcję.

W Polsce nie ma to jeszcze takiego zasięgu, ale już niewiele brakuje… W zeszłym roku w Poznaniu, w ramach tzw. „miesiąca dumy gejowskiej”, dzieci słuchały bajki czytanej przez drag queen Lolę. Jej wyuzdane zdjęcia z gejowskiego klubu również można znaleźć w internecie. Polscy rodzice muszą zdawać sobie sprawę, że celem są też ich dzieci.

Źródło: https://www.dorzeczy.pl/…nagranie.html

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN