Szukaj
Close this search box.

Dr Bawer Aondo-Akaa uniewinniony!

Dnia 27 lutego sąd w Zakopanem uniewinnił mnie w sprawie umieszczenia w przestrzeni publicznej antyaborcyjnego bilbordu. Jest to już piąta wygrana z kolei.

Podobnych spraw sądowych toczy się przeciwko mojej osobie około ośmiu. W każdej ze spraw wytoczonych przeciwko mnie sądy orzekały umorzenie bądź uniewinnienie. Sympatyzujące z ideologicznym ,,Strajkiem Kobiet” oraz neobolszewicką partią ,,Razem” środowiska lewicowe umieszczają na portalach społecznościowych wytyczne, w których otwarcie nawołują do zgłaszania wszystkich antyaborcyjnych pikiet lub bilbordów na policję. Absurdalna strategia środowisk eugenicznych (popierających mordowanie ludzi – dzieci nienarodzonych) ma na celu „zamęczenie” ludzi walczących z ludobójstwem, jakim jest aborcja. 

Wspomniane lewicowe środowiska wiedzą, że antyaborcyjne kampanie ,,Fundacji Pro – Prawo do Życia” są skuteczne, bo zmieniają postawy ludzi wobec haniebnego procederu aborcji, czyli mordowania dzieci nienarodzonych. Nigdy się nie poddamy, będziemy walczyć do końca, tak długo, jak dzieci nienarodzone będą zabijane.

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN