Dr Bawer Aondo-Akaa: prezydent Wrocławia ma ideowe rozdwojenie jaźni

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa prezydent Wrocławia nagrał film, w którym solidaryzuje się z osobami z tym schorzeniem. Czyżby zapomniał, że we wrocławskich szpitalach zabija się takie dzieci przed urodzeniem, a on zamiast z tym procederem, walczy z pokazywaniem prawdy o aborcji?

Niepełnosprawny działacz fundacji Pro-Prawo do Życia dr Bawer Aondo-Akaa uważa film prezydenta Jacka Sutryka za rozdwojenie jaźni pod kątem ideowym.

Prezydent Wrocławia mówi o tym, że dzieci z tym schorzeniem są ważne i gratuluje pani pracującej w szkole specjalnej, a z drugiej strony w dalszym ciągu w Polsce morduje się nienarodzone dzieci z przesłanek eugenicznych, czyli na przykład z powodu Zespołu Downa. Prezydent zachowuje się tak, jakby to popierał. To absurdalne – komentuje krakowski działacz pro-life.

Typowa lewicowa mentalność?

Dr Aondo Akaa twierdzi także, że wrogość prezydenta Sutryka wobec środowiska pro-life jest wynikiem jego lewicowej mentalności.

To typowe dla lewicowych polityków: tolerować osoby i organizacje o podobnych poglądach, a resztę zakazywać, zwalczać, umniejszać lub wyśmiewać – jak w przypadku nazwania pro-liferow “matołkami” – uważa działacz pro-life.

Ogólnie zwolennicy aborcji i genderyści reprezentują tak naprawdę antypostęp, który jest wbrew zasadom logiki i zdrowego rozsądku. Myślę, że popieranie aborcji i uznawanie, że nienarodzone dzieci nie są ludźmi, bierze się z wyznawania hedonizmu, na zasadzie “róbta co chceta” – podsumowuje dr Bawer Aondo-Akaa.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN