Szukaj
Close this search box.

Pani, która dziwiła się, że dostrzegamy wartość w życiu z chorobą – pikieta w Łodzi

W Szpitalu Ginekologicznym przy ul. Wileńskiej w Łodzi wykonuje się aborcje. 21 lipca pod szpitalem odbyła się kolejna pikieta w ramach akcji "Szpitale bez aborterów". Niektórzy przechodnie wyrażali aprobatę dla naszych postulatów, ale nie wszyscy.

W Szpitalu Ginekologicznym przy ul. Wileńskiej w Łodzi wykonuje się aborcje. 21 lipca pod szpitalem odbyła się kolejna pikieta w ramach akcji „Szpitale bez aborterów”.

Niektórzy przechodnie wyrażali aprobatę dla naszych postulatów, ale nie wszyscy. Pewien pan w wulgarny sposób opisał nas jako prowokatorów. Stwierdził, że powinniśmy się cieszyć, że nikt nas nie pobił za to, co robimy. Była też pani, która dziwiła się, że dostrzegamy wartość w życiu z chorobą. Jesteśmy przekonani, że każde życie jest cenne. Bronimy życia tych, którzy są bezbronni, którzy są najsłabsi.

Pragniemy, aby w Polsce nie zabijano żadnych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2018/07/paweł-adamiak.jpg[/author_image] [author_info]Paweł Adamiak – wolontariusz Fundacji Pro – Prawo do Życia w Łodzi, działacz Prawicy RP[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN