Pani, która dziwiła się, że dostrzegamy wartość w życiu z chorobą – pikieta w Łodzi

W Szpitalu Ginekologicznym przy ul. Wileńskiej w Łodzi wykonuje się aborcje. 21 lipca pod szpitalem odbyła się kolejna pikieta w ramach akcji "Szpitale bez aborterów". Niektórzy przechodnie wyrażali aprobatę dla naszych postulatów, ale nie wszyscy.

W Szpitalu Ginekologicznym przy ul. Wileńskiej w Łodzi wykonuje się aborcje. 21 lipca pod szpitalem odbyła się kolejna pikieta w ramach akcji “Szpitale bez aborterów”.

Niektórzy przechodnie wyrażali aprobatę dla naszych postulatów, ale nie wszyscy. Pewien pan w wulgarny sposób opisał nas jako prowokatorów. Stwierdził, że powinniśmy się cieszyć, że nikt nas nie pobił za to, co robimy. Była też pani, która dziwiła się, że dostrzegamy wartość w życiu z chorobą. Jesteśmy przekonani, że każde życie jest cenne. Bronimy życia tych, którzy są bezbronni, którzy są najsłabsi.

Pragniemy, aby w Polsce nie zabijano żadnych dzieci.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2018/07/paweł-adamiak.jpg[/author_image] [author_info]Paweł Adamiak – wolontariusz Fundacji Pro – Prawo do Życia w Łodzi, działacz Prawicy RP[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN