Szukaj
Close this search box.

„Dorka” chce zabić swoje dziecko i ma już pigułki!

"Mam już tabletki. Najchętniej zrobiłabym już to od razu, ale jestem pełna obaw..." zaczyna swoją wiadomość na aborcyjnym forum "Masz Wybór" kobieta o pseudonimie Dorka. "Naczytałam się, że w szpitalu mogą pobrać to, co ze mnie wylatuje i zbadać. Albo że przy badaniu krwi wyjdzie, że brałam jakieś tabletki. Niech mi ktoś to dobrze wytłumaczy, pomóżcie. Nie chcę trafić do więzienia".

Forum nieco opustoszało po zgłoszeniu do Prokuratury administratorów i moderatorek, jak również kobiet, którym forum pomogło w zabiciu swojego dziecka. Dialogi takie jak: „Uf! Co zrobisz z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści. -Zmieścił się i wszystko spłukałam” to tylko niektóre z przerażających treści, jakie można na tym forum znaleźć.

Jednak forum wciąż jest odwiedzane i weszła na niego Dorka. Dorka obawia się, że pójdzie do więzienia. Rzeczywiście, zgłosimy do odpowiednich organów fakt, że była na forum aborcyjnym i że być może znów próbuje się tam pomóc w zabiciu nienarodzonego człowieka. Już niedługo po raz kolejny zgłaszać będziemy również inne treści. Nie ustaniemy w walce o te dzieci.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN