Dopóki nie przestaną tu zabijać dzieci, będziemy przychodzić pod te okna

Dopóki nie przestaną tu zabijać dzieci, będziemy przychodzić pod te okna

11 sierpnia pod szpitalem im. W. Orłowskiego, gdzie zabija się najwięcej dzieci nienarodzonych w Polsce, odbyła się kolejna piątkowa pikieta. Gdy zapytałam koordynatora naszej komórki, od kiedy są tu cotygodniowe pikiety, powiedział że od trzech miesięcy.

11 sierpnia pod szpitalem im. W. Orłowskiego, gdzie zabija się najwięcej dzieci nienarodzonych w Polsce, odbyła się kolejna piątkowa pikieta.

Gdy zapytałam koordynatora naszej komórki, od kiedy są tu cotygodniowe pikiety, powiedział że od trzech miesięcy. Po kolejnym pytaniu, jak długo będą się odbywać, spojrzał na mnie z wyrzutem i powiedział: Dopóki nie przestaną zabijać tu dzieci, będziemy przychodzić pod te okna.

Zatem zapraszam Cię w następny piątek w godzinach 10-11.30 pod szpital im. W. Orłowskiego przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Przyjdź i przyprowadź kogoś jeszcze.

 

[author] [author_image timthumb=’on']https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/08/Anna-Jabłońska.jpg[/author_image] [author_info]Anna Jabłońska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: