Szukaj
Close this search box.

Dołącz do naszej komórki w Krakowie!

krk pikieta 2015-01-25

 

W weekend 24-25 stycznia wolontariusze krakowskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia zorganizowali cztery pikiety antyaborcyjne, po dwie w każdy dzień – po przeciwnych stronach Rynku Głównego.

Dzięki świeżo zakupionemu drugiemu megafonowi, na wszystkich pikietach emitowane były nagrania na temat aborcji eugenicznej. Nowy megafon spisywał się znakomicie, dając bardzo dużą głośność i bardzo wysoką jakość dźwięku. Prezentowane były również plakaty pokazujące prawdę o aborcji: zdjęcia zamordowanych dzieci oraz znanych osób popierających tę formę morderstwa.

Na niedzielnych pikietach pojawili się licznie działacze Młodzieży Wszechpolskiej, którzy wspierali nas swoją obecnością, za co z tego miejsca składamy im serdeczne podziękowania.

Pikiety przebiegały bez zakłóceń. Wielu przechodniów dziękowało nam i informowało nas o swoim poparciu dla naszych akcji.

Krakowska komórka Fundacji Pro – prawo do życia nie ustaje w wysiłkach na rzecz ochrony tych, którzy sami bronić się nie mogą. Wciąż poszukujemy chętnych do działania! Dołącz do nas – napisz: krakow@proprawodozycia.pl


Fabian Myśliwiec
Fundacja Pro – prawo do życia, Kraków

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN