Szukaj
Close this search box.

Dokąd prowadzi edukacja seksualna?

Od wielu lat w Polsce trwają naciski medialne, ale również instytucjonalne, zmierzające do wprowadzenia w naszym kraju edukacji seksualnej na wzór zachodni. W Stanach Zjednoczonych i w Europie zachodniej takie programy są realizowane od dziesięcioleci. Warto się przyjrzeć, jakie efekty przynoszą.

Sztandarowym dokumentem edukatorów są Standardy edukacji seksualnej w Europie. Znajdują się tam między innymi zachęty do masturbacji od niemowlęctwa, propagowanie antykoncepcji wobec kilkulatków, zachęty do uprawiania seksu począwszy od dziewięciolatków, a także nauka negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania przyjemnego seksu.

Edukatorzy twierdzą, że taka wiedza i jej praktykowanie uczyni dzieci szczęśliwszymi i zabezpieczy je przed wykorzystaniem seksualnym. Od lat obserwujemy w krajach, które wprowadziły edukację seksualną, obniżenie wieku inicjacji, szybki wzrost liczby niepożądanych ciąż i aborcji wśród nastolatek, a także gwałtowny wzrost przypadków chorób wenerycznych.

Jeśli chodzi o poczucie szczęścia, od wielu lat obserwujemy wśród młodzieży jego zdecydowany regres. Coraz więcej nastolatków ma problemy psychiczne, cierpi na depresje i podejmuje próby samobójcze.

Nie widać również dobrych skutków, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. W ciągu pięciu lat liczba przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci i młodzieży wzrosła w Niemczech aż pięciokrotnie.

Kampania propagandowa może się poszczycić sukcesem jeśli chodzi o szerzenie zaburzeń seksualnych. Według danych CDC 23% młodych Amerykanów obu płci identyfikuje się jako LGBT. Mamy do czynienia z dużą różnicą jeśli chodzi o płeć. Statystyki mówią o 13% chłopców i 40% dziewcząt.

Zaburzenie identyfikacji płciowej ma straszliwe skutki zdrowotne. Tysiące dziewcząt poddaje się amputacji piersi i narządów rodnych, dziesiątki tysięcy podejmuje dewastujące kuracje hormonalne, skutkujące zaburzeniami emocjonalnymi, depresją i próbami samobójczymi. W niektórych przypadkach, jak ostatnio w USA, dochodzi do masowych mordów, których sprawcami są osoby poddane tranzycji.

Władze państwowe, zamiast powstrzymywać, wspierają dewastujące tsunami transpłciowości. Lekarze i terapeuci, władze szkolne i lokalne wzmagają transpłciową psychozę. Nieliczni, którzy ośmielają się jej sprzeciwić, padają ofiarą kampanii nienawiści ze strony potężnego lobby deprawatorów.

Młodzi ludzie, przede wszystkim dziewczęta, którym lekarze, terapeuci i nauczyciele mówią, że tranzycja rozwiąże wszystkie ich problemy, po zakończeniu tego niszczącego procesu orientują się, że ich samopoczucie bynajmniej się nie poprawiło. Część z nich pragnie odzyskać swą tożsamość, skutki okaleczających zabiegów są na ogół nieodwracalne.

Najwyższy czas powiedzieć wyraźnie: seksedukacja służy zniewoleniu dzieci i zniszczeniu im życia.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN