Szukaj
Close this search box.

Dobry kompromis Panie Prezydencie? – Łódź przeciwko aborcji

22.04.2015 r. miały miejsce w Łodzi dwie pikiety mające na celu wyrażenie sprzeciwu wobec aborcji oraz wobec polityki Bronisława Komorowskiego, który wielokrotnie wypowiadał się za tzw. "kompromisem" antyaborcyjnym.

22.04.2015 r. miały miejsce w Łodzi dwie pikiety mające na celu wyrażenie sprzeciwu wobec aborcji oraz wobec polityki Bronisława Komorowskiego, który wielokrotnie wypowiadał się za tzw. „kompromisem” antyaborcyjnym. Z tego też powodu jedna z pikiet odbyła się przed siedzibą sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego, zaś druga – przy ulicy Piotrkowskiej, stanowiące „wizytówkę” naszego miasta. Tego dnia rozpoczęliśmy zbiórkę podpisów pod projektem zmiany ustawy dopuszczającej zabijanie dzieci poprzez aborcję. Zbiórka będzie trwać do końca czerwca b.r. Podpisy może zbierać każdy, dlatego zapraszamy nie tylko do podpisywania się ale również do aktywnego zbierania!
Zdajemy sobie sprawę, że oglądanie baneru, który trzymaliśmy, nie było przyjemne. Wiele osób mijało nas odwracając wzrok. Ale taka właśnie jest aborcja. Jest zbrodnią popełnianą na najbardziej bezbronnych istotach. Bez względu na to, jak się jej dokonuje, zawsze jest ona odebraniem dziecku prawa do tego, żeby żyć i godnie umrzeć.
[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Magdalena Ambroziak – członek łódzkiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]
Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN