Szukaj
Close this search box.

Do czego feministki potrzebują badań prenatalnych?

Częstym kłamstwem feministek jest twierdzenie, że zakaz aborcji eugenicznej powoduje niekorzystanie z badań prenatalnych. To oczywista bzdura, a rzeczywistym zmartwieniem feministek jest to, że badania prenatalne nie mogą wtedy służyć do selekcji dzieci na zdrowe i chore, które można zabić przed urodzeniem. Potwierdzają to poniższe wpisy aborcjonistek z Federy na temat tych badań.

Walczymy też o rozciągnięcie bezpłatnego programu badań prenatalnych na wszystkie pacjentki w ciąży – taki przepis jest w projekcie ustawy legalna aborcja bez kompromisów.”

Badania prenatalne to podstawa wiedzy o stanie płodu. Od początku ciąży pytaj o nie lekarza. Im szybciej je wykonasz tym lepiej.”

Pamiętajcie by zawsze żądać skierowania na badania prenatalne (jeśli łapiecie się do bezpłatnego programu) lub wykonujcie je prywatnie. Konsultujcie wyniki z zaufanymi lekarzami/lekarkami)

Pracujemy nad społeczną listą takich zaufanych lekarzy od diagnostyki prenatalnej – wkrótce ją opublikujemy”.

Badania prenatalne powinny, jak inne badania, służyć jak najskuteczniejszemu leczeniu i jak najlepszej opiece nad dzieckiem – mówi Anna Szczerbata z fundacji Pro-Prawo do Życia. – Zachęty Federy, żeby konsultować je z „zaufanymi lekarzami” to jasna sugestia, że nie chodzi tu o leczenie, ale eliminację dzieci chorych. To straszne, że lekarze, którzy wolą zabijać niż pomagać są określani zaufanymi. Trudno byłoby mi zaufać człowiekowi, który zamiast walczyć o moje dziecko, woli je zabić przed narodzeniem – dodaje Anna Szczerbata.

Nielegalne aborcje pigułkowe

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego feministki dalej chcą wykorzystywać badania prenatalne w celu selekcji dzieci. Znalazły sposób na omijanie prawa i zachęcają kobiety w ciąży do wykonywania nielegalnych aborcji tabletkami aborcyjnymi. Czują się przy tym zupełnie bezkarne ze względu na bierność służb.

Aby zakończyć ten proceder fundacja Pro-Prawo do Życia prowadzi zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „Stop aborcji”. Na zebranie 100 tysięcy podpisów nie zostało wiele czasu, dlatego zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i zbierania podpisów wśród znajomych i w swoich parafiach. Wszystkie potrzebne do tego informacje można znaleźć na stronie. https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN