Szukaj
Close this search box.

Dla kogo pracuje Fundacja „Dzieci Niczyje”?

ciaza pistoletDla kogo pracuje Fundacja "Dzieci Niczyje"?

ciaza pistoletDla kogo pracuje Fundacja „Dzieci Niczyje”?

Człowiek prostoduszny na pytanie postawione w tytule odpowiedziałby, że dla dzieci. Teksty na stronie FDN pełne są ładnie brzmiących zapewnień o przeciwdziałaniu krzywdzeniu dzieci.

Człowiek bywały w Internecie miałby wątpliwości, widząc, że działaczki FDN biorą udział w imprezach Federy, organizacji której celem jest upowszechnianie aborcji. Trudno pogodzić dobro dzieci z możliwością ich zabijania w okresie prenatalnym.

Człowiek dociekliwy zaczął by się zastanawiać widząc „Dzieci Niczyje” w spisie członków koalicji Social Watch, koordynowanej przez koalicję Karat, której celem jest wprowadzanie w Europie Środkowej i Wschodniej ideologicznych konceptów, rozbijających rodzinę i promujących zabijanie nienarodzonych.

Człowiek wytrwały przeczytałby na stronie FDN atak na inicjatywę „Stop pedofilii” i doszedł by do wniosku, że organizacja, której przeszkadza zakaz zachęcania dzieci poniżej lat 15 do aktywności seksualnej, ma dziwne poglądy na temat krzywdzenia dzieci.

Człowiek otwarty pomyślałby, że celem Fundacji „Dzieci Niczyje” jest wspieranie „dobrych pedofilów”, którzy chcą dzieci „edukować seksualnie” po to, żeby sprawić im wiele przyjemności, której pozbawiają ich pruderyjni rodzice i opresyjne społeczeństwo.

Człowiek normalny pomyślałby, że to wyjątkowe draństwo, promować zboczenia, udając obrońcę dzieci. Nie tracę nadziei, że ludzi normalnych jest w Polsce wielu.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN