Dawał pigułki aborcyjne kobietom bez ich zgody, zabijając nienarodzone dzieci

Mężczyzna z Ghany przyznał się, że dawał swoim dziewczynom pigułki aborcyjne bez ich wiedzy i zgody. Zabił najprawdopodobniej sześcioro nienarodzonych dzieci.

Mężczyzna z Ghany przyznał się, że dawał swoim dziewczynom pigułki aborcyjne bez ich wiedzy i zgody. Zabił najprawdopodobniej sześcioro nienarodzonych dzieci. 

Człowiek przyznał się do popełnienia zbrodni na antenie radia Happy FM, którego gospodarzem był pastor Nyansa Boakwa. Stwierdził, że zrobił wiele złych rzeczy w swoim życiu, ale “tajne” aborcje nawiedzają go najbardziej. Imię 39-letniego mężczyzny nie jest znane. Za każdym razem udawał on, że cieszy się z ciąży. 

“Prawda jest taka, że gdy tylko informowały mnie o ciąży, zwabiałem je do łóżka i wkładałem do pochwy pigułki podczas współżycia” – powiedział. “Wszystko kończyło się krwawieniem z tzw. nieznanych przyczyn”. Kobiety najwyraźniej uważały, że poroniły, podczas gdy ich nienarodzone dzieci zostały po prostu zabite przez mężczyznę. 

Te przerażające nadużycia są bardziej powszechne niż ludzie mogą zdawać sobie sprawę, a obrońcy życia obawiają się możliwości jeszcze większej liczby nadużyć, jeśli aktywiści aborcji odniosą sukces w zwiększaniu dostępu do preparatów aborcyjnych w USA. 

Warto przypomnieć, że środowiska aborcyjne również u nas walczą o szeroką dostępność tego typu pigułek w “warunkach domowych”. Naiwnością byłoby sądzić, że w podziemiu aborcyjnym, wytworzonym w Polsce między innymi przez Justynę Wydrzyńską i inne osoby z organizacji typu “Kobiety w Sieci”, do podobnych sytuacji nie dochodzi i że kobiety nie stają się ofiarami feministek. 

Źródło: https://www.lifenews.com/…knowledge-killing-six-babies/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN