Szukaj
Close this search box.

Dallas Mavericks przekazuje pieniądze Planned Parenthood

Znany amerykański klub koszykarski przekazał koncernowi aborcyjnemu Planned Parenthood 25 tysięcy dolarów. Przekazanie czeku miało miejsce podczas meczu odbywającego się 13 marca br.

Zabijanie nienarodzonych w Teksasie jest już nielegalne, jednak kilka placówek wciąż jest otwartych i funkcjonują one jako swoiste biura podróży dla kobiet, które chcą zabić swoje dziecko. Oczywiście Planned Parenthood największe dochody czerpie właśnie z aborcji, więc potrzebuje dotacji, by utrzymywanie nisko dochodowych placówek było opłacalne.

Teksański klub Dallas Mavericks uznał widocznie, że należy podtrzymywać działalność tych, którzy zabijają najmłodszych obywateli. Być może gdyby nie te pieniądze można by ocalić kilkadziesięcioro dzieci. Pracownicy koncernu nie zabijają przecież za darmo.

Na zdjęciach z przekazania czeku wszyscy się uśmiechają i lansują na dobroczyńców. Dobroczynność ma jednak na celu czynienie dobra. Czy zabijanie niewinnych kiedykolwiek było dobre?

Źródło: https://www.lifenews.com/(…)

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN