Szukaj
Close this search box.

Czy Wy wiecie, pod czym stoicie? – relacja z Pabianic

W dniu 9 grudnia 2016 roku o godz. 15:30 pabianicka komórka Fundacji Pro Prawo do życia rozpoczęła kolejną pikietę antyaborcyjną. Odbyła się ona przy ul. Zamkowej, pod Centrum Handlowym „ECHO”.

W dniu 9 grudnia 2016 roku  o godz. 15:30 pabianicka komórka Fundacji Pro Prawo do życia  rozpoczęła kolejną pikietę antyaborcyjną. Odbyła się ona przy ul. Zamkowej, pod Centrum  Handlowym „ECHO”.

Cieszy nas to, że bardzo duża ilość przechodniów była zainteresowana naszą pikietą. Reakcje były różne. Większość ludzi po prostu przechodziła spoglądając na trzymany przez nas plakat, inni zatrzymywali się i przyglądali uważniej zamieszczonej na nim treści. Zadziwiła nas reakcja kobiety, która zapytała nas: „Czy Wy wiecie, pod czym stoicie?”. Kobieta ta twierdziła, że aborcja jest prywatną decyzją kobiety, jesteśmy jeszcze młode i same nie wiemy co byśmy zrobiły w sytuacji, gdyby okazało się, że nasze dziecko będzie chore. Dlaczego jej reakcja tak nas zszokowała? Otóż, ta pani szła w towarzystwie osoby niepełnosprawnej.

Fundacja Pro Prawo do życia działa bardzo aktywnie i na pewno nie przestaniemy głosić hasła: „STOP ABORCJI”, bo my mówimy aborcji stanowcze NIE.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/12/maria-owsik.jpg[/author_image] [author_info]Maria Owsik – wolontariusz pabianickiej komórki Fundacji Pro Prawo do życia.[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN