Szukaj
Close this search box.

Czy wiesz, gdzie nie sięga władza internetowych Herodów?

W sobotę 8 stycznia, w godz. 10:00-16:00, w Poznaniu odbył się kurs dla pro-liferów. Było na nim 12 uczestników. Oprócz Poznaniaków, przyjechały osoby z innych miejscowości, m.in. z Kalisza i Szamotuł.

Swoim doświadczeniem podzielił się pan Roman, który wrócił z emigracji z Kanady, gdzie przychodził w charakterze publiczności na procesy Mary Wagner. Przykry widok upadku moralności był zaobserwowany niestety i w tzw. szkołach katolickich. Walka z demoralizacją w Polsce trwa, aby dołączyć się do frontu, uczestnicy zdobyli wiedzę, jak zorganizować akcje antyaborcyjne. Wszyscy kursanci zadeklarowali zaangażowanie się, każdy odpowiednio w swoim regionie zamieszkania.

Siedząc przed komputerem, niewiele zmienisz, Facebook i Google już się zatroszczą, aby treści pro-life nie rozeszły się poza minimalny krąg internautów. Działaj na ulicy, gdzie władza internetowych Herodów nie sięga!

Na kurs dla obrońców życia można zapisać się tutaj: Kursy dla proliferów – Strona Życia (stronazycia.pl)

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN