Killing team pomógł zabić dzieci trzynastolatkom. Czy to pomoc w tuszowaniu pedofilii?

"Najmłodsze osoby, które otrzymały od nas pomoc, miały 13 lat. W sumie trzy osoby poniżej 15 roku życia wyjechały z naszą pomocą na zabieg aborcji" - pisze killing team o swoich statystykach.

Współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest czynem zabronionym. Każdy taki przypadek należy zgłosić organom ścigania, gdyż istnieje poważne prawdopodobieństwo wykorzystania seksualnego tych dziewczyn. Oczywiście killing teamowi nie przyszłoby do głowy tego zrobić – bo po co? Jeśli nawet trzynastolatka jest wykorzystywana seksualnie, przynajmniej może stać się stałą klientką aborcjonistów. Aborcja pomoże ukryć fakt, że tym dziewczynom może dziać się krzywda.

Statystyki aborcyjne wyraźnie pokazały więc, że przestępczość aborcyjna może służyć tuszowaniu i ukrywaniu pedofilii. Czy nadal prokuratura będzie przyglądać się temu z założonymi rękami?

...

Więcej interesujących treści

Społeczne skutki „katolicyzmu otwartego”

Nie od dziś wiadomo, że idee mają konsekwencje. Warto przyjrzeć się skutkom realizacji idei „katolicyzmu otwartego”. Będzie to tym łatwiejsze, że realizacja tej idei trwa

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN