Szukaj
Close this search box.

Killing team pomógł zabić dzieci trzynastolatkom. Czy to pomoc w tuszowaniu pedofilii?

"Najmłodsze osoby, które otrzymały od nas pomoc, miały 13 lat. W sumie trzy osoby poniżej 15 roku życia wyjechały z naszą pomocą na zabieg aborcji" - pisze killing team o swoich statystykach.

Współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest czynem zabronionym. Każdy taki przypadek należy zgłosić organom ścigania, gdyż istnieje poważne prawdopodobieństwo wykorzystania seksualnego tych dziewczyn. Oczywiście killing teamowi nie przyszłoby do głowy tego zrobić – bo po co? Jeśli nawet trzynastolatka jest wykorzystywana seksualnie, przynajmniej może stać się stałą klientką aborcjonistów. Aborcja pomoże ukryć fakt, że tym dziewczynom może dziać się krzywda.

Statystyki aborcyjne wyraźnie pokazały więc, że przestępczość aborcyjna może służyć tuszowaniu i ukrywaniu pedofilii. Czy nadal prokuratura będzie przyglądać się temu z założonymi rękami?

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN