Szukaj
Close this search box.

Czy ignorant może być ministrem w rządzie PO?

W czasach PRL-u krążył dowcip: Czy analfabeta może być członkiem Radzieckiej Akademii Nauk? Tak, ale nie członkiem korespondentem. Rząd PO bije sowieckie standardy. Wiceminister Zdrowia Radziewicz-Winnicki, twierdzi, że ludzkiego zarodka nie można nazwać organizmem.

W czasach PRL-u krążył dowcip: Czy analfabeta może być członkiem Radzieckiej Akademii Nauk? Tak, ale nie członkiem korespondentem.
Rząd PO bije sowieckie standardy. Wiceminister Zdrowia Radziewicz-Winnicki, twierdzi, że ludzkiego zarodka nie można nazwać organizmem. Dlatego projekt ustawy o in vitro posługuje się nazwą „grupa komórek”.
Odpowiadając na tytułowe pytanie można powiedzieć: Minister w rządzie PO nie tylko może, ale i powinien być ignorantem. Człowiekowi z elementarną wiedzą  z większym trudem przychodzi opowiadanie bzdur, korzystnych dla rozmaitych lobbystów.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – Zastępca Pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, Członek Rady Fundacji Pro-prawo do życia [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN