Czuwanie pod kliniką

czuwanie1Czerwcowe czuwanie modlitewne przed Szpitalem Dzieciątka Jezus przy placu Starynkiewicza zgromadziło grupę wytrwałych uczestników. Jak zwykle byliśmy obecni z plakatem, przedstawiającym okrutnie zabite, niewinne dziecko. Zdjęcie małego dziecka uśmierconego podczas zabiegu aborcji, porusza emocje osób, które mają okazję je zobaczyć. Modlitwa z kolei wpływa na ducha tych wszystkich, którzy mają z aborcją coś wspólnego.

czuwanie1Czerwcowe czuwanie modlitewne przed Szpitalem Dzieciątka Jezus przy placu Starynkiewicza zgromadziło grupę wytrwałych uczestników. Jak zwykle byliśmy obecni z plakatem, przedstawiającym okrutnie zabite, niewinne dziecko. Zdjęcie małego dziecka uśmierconego podczas zabiegu aborcji, porusza emocje osób, które mają okazję je zobaczyć. Modlitwa z kolei wpływa na ducha tych wszystkich, którzy mają z aborcją coś wspólnego. Na modlitwie prosiliśmy za lekarzy zabijających dzieci w zabiegach aborcji i pielęgniarki, które przy nich asystują, z prośbą o przemianę ich serc. Także rodzice (i same dzieci) byli powierzani w naszej modlitwie, aby przyjmowali każde dziecko jako dar.

Dzięki pikietom, czuwaniom i wytrwałemu świadectwu osób, które przychodzą pod szpital, zwolennicy zabijania dzieci nienarodzonych mają okazję skonfrontować prawdę z ideologią. Mogą zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda aborcja, a dzięki temu – doświadczyć przemiany serca, która stała się udziałem wielkiej rzeszy ludzi, którzy zobaczyli prawdę o zabijaniu dzieci w okresie prenatalnym.

{flike}

{vsig}galerie/pikietaczuwanie21czerwca2012{/vsig}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN