Cztery pikiety w jeden dzień w Krakowie!

krakow pikieta 2015-02-14

Walentynki, 14. lutego – święto zakochanych. Miłość powinna obejmować ludzi nie tylko zakochanych, ale także dzieci, które codziennie są zabijane. Zabijane właśnie dlatego, że nikt nie chciał otoczyć ich miłością. Właśnie tego dnia krakowski oddział Fundacji PRO – prawo do życia zorganizował pikiety w samym sercu Krakowa oraz pod szpitalem, w którym dokonywane są aborcje. W godzinach od 13:00 do 15:00 w tym samym czasie po obu stronach Rynku Głównego i pod szpitalem Rydygiera wolontariusze odważnie stanęli w obronie życia.

Kilkudziesięciu wolontariuszy z Fundacji Pro – prawo do życia oraz z Akademii Obrońców Życia prezentowało prawdę o aborcji przy użyciu transparentów przedstawiających zdjęcia zamordowanych dzieci. Przez megafony puszczane były krótkie nagrania, mówiące o tym, czym jest aborcja. Ponadto, działacze Fundacji rozdawali kobietom białe tulipany. W tym miejscu dziękujemy za wsparcie i obecność członkom Akademii Obrońców Życia.

Kolejny raz Kraków pokazał, że nigdy nie zgodzi się na legalne dzieciobójstwo i odbieranie komukolwiek godności człowieka. Stajemy więc odważnie w obronie życia nienarodzonych.
,,Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.”
Mt 25,40.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i na nasze kursy dla prolajferów. Można się na nie zgłaszać przez formularz dostępny na stronie: https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow. Najbliższy kurs w Krakowie odbędzie się 14. marca. Zapisz się już dziś, czekamy na Ciebie! Pomóż nam ratować bezbronne dzieci!

 

Paweł A. Mętel, Krzysztof Kęsik, Danuta Kucharska
Fundacja  Pro – Prawo do życia:  Kraków

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN