Członkowie grupy U2 za mordowaniem nienarodzonych w Irlandii

Referendum dotyczące uchylenia lub pozostawienia ósmej poprawki do Konstytucji, gwarantującej życie nienarodzonym, już za kilka dni. Aborcjoniści wytaczają więc coraz cięższe działa. Podobnie jak u nas, gdy w Sejmie odbywały się prace nad projektem "Stop Aborcji", tak i tu coraz chętniej wypowiadają się celebryci.

Referendum dotyczące uchylenia lub pozostawienia ósmej poprawki do Konstytucji, gwarantującej życie nienarodzonym, już za kilka dni. Aborcjoniści wytaczają więc coraz cięższe działa. Podobnie jak u nas, gdy w Sejmie odbywały się prace nad projektem “Stop Aborcji”, tak i tu coraz chętniej wypowiadają się celebryci.

Głos zabrali również muzycy irlandzkiego zespołu rockowego U2. Można przypuszczać, że zespół angażujący się tak chętnie w akcje charytatywne, będzie wspierać również ochronę życia nienarodzonych. Tak jednak nie jest. Zespół publicznie wezwał irlandzkich wyborców do uchylenia ósmej poprawki i zalegalizowania morderstw.

“Sądzę że jest to kwestia budząca wiele emocji, myślę też, że po obu stronach istnieją silne odczucia. Opowiadam się za uchyleniem poprawki, ale rozumiem, dlaczego ludzie mogą mieć z tym problem. To głosowanie jest jednak ważną sprawą” – powiedział gitarzysta Dave Evans.

Trudno pojąć, jakie dwójmyślenie stoi za taką postawą oraz promowaniem w mediach społecznościowych głosowania za promorderczą opcją. A może ta prawidłowa po prostu nie jest tak medialna i nie można na niej ugrać tylu pieniędzy, co zwykle?

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/05/03/u2-says-ireland-should-legalize-abortion-launches-tour-to-promote-abortions/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN