Szukaj
Close this search box.

„Czas fizycznie ich likwidować” – aborcjoniści grożą śmiercią wolontariuszom

Fundacja Pro-Prawo do Życia będzie w najbliższym czasie zbierać podpisy pod kolejną inicjatywą ustawodawczą. Jej celem jest ukrócenie bezkarności mordowania nienarodzonych dzieci i przestępczości aborcyjnej. Zwolennicy aborcji wpadli w szał i grożą wolontariuszom.

Pod artykułami w internecie, które zresztą bardzo często powielają fake-newsy, pojawia się sporo komentarzy nawołujących do przemocy, a nawet zabijania działaczy fundacji. Poniżej wypisaliśmy część z nich:

Najwyższy czas zacząć fizycznie likwidować tych ekstremistów”.

Sezon polowania na fundację Pro-Prawo do Życia uważam za otwarty”.

Tych fanatyków… wymienić z imienia i nazwiska…opublikować zdjęcia… a później się nimi zająć”.

Błagam, niech ich ktoś od…..”..

jakby się tych debili wytłukło, to dożywocie by wyszło na jedno”..

Fundacja Pro-Prawo do Życia- tę sektę powinno się zwyczajnie wytruć”..

Do takich ludzi powinno się bez ostrzeżenia strzelać”.

Wolontariusze na pikietach i zbiórkach podpisów często spotykają się z agresją, wyzwiskami, a nawet fizycznymi atakami. Niedawno w Wadowicach uczestnicy zostali zaatakowani kostką brukową, którą aborcjoniści rzucili w trzymany przez nich baner. Z kolei w Poznaniu ochroniarze szpitala powalili na ziemię działacza fundacji i uszkodzili mu okulary oraz zabłocili koszulę. Następnie próbowali zabrać sprzęt – tyczki, plakaty antyaborcyjne, a nawet kamerę.

Fundacja Pro-Prawo do Życia od lat pokazuje, czym jest aborcja i jak wyglądają jej ofiary. Dlatego jej wolontariusze narażają się na ataki zwolenników tego procederu. Teraz, kiedy możliwy jest całkowity zakaz mordowania nienarodzonych dzieci i ukrócenie handlu nielegalnymi środkami poronnymi, ludzie, którzy za tym stoją oraz ich klienci wpadli w szał. Tym bardziej trzeba dążyć do tego, aby prawo przestało wspierać ich przestępczą działalność.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN