Szukaj
Close this search box.

Ćwierć miliona podpisów już policzone. Dziękujemy!

Już dzisiaj możemy przekazać fantastyczną wiadomość - zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą "Stop Aborcji" cały czas trwa, a my już mamy policzone 250 000 podpisów. Wiemy na pewno, że ćwierć miliona obywateli Polski wyraziło poparcie dla pełnej ochrony życia od poczęcia.

Już dzisiaj możemy przekazać fantastyczną wiadomość – zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop Aborcji” cały czas trwa, a my już mamy policzone 250 000 podpisów. Wiemy na pewno, że ćwierć miliona obywateli Polski wyraziło poparcie dla pełnej ochrony życia od poczęcia.

To oczywiście nie koniec. Podpisy cały czas spływają do nas z całej Polski. Bardzo możliwe, że w najbliższych dniach ich liczba radykalnie wzrośnie. Czas podziękowań za wytrwałość i 3-miesięczną nieustanną pracę jeszcze nadejdzie, ale już teraz warto powiedzieć, że jesteśmy z całego serca wdzięczni wszystkim tym, którzy zaangażowali się w inicjatywę ustawodawczą. Dziękujemy za każdy podpis, każdą złotówkę przekazaną na konto Fundacji, każdy artykuł w gazecie, każde wystąpienie w telewizji i radiu i każdy wpis w internecie popierający prawo do życia dla wszystkich dzieci.

To dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi udało nam się osiągnąć niemały sukces właśnie w internecie. W ostatnim miesiącu zasięg naszego profilu na Facebooku wyniósł 3 000 000. Film pokazujący, jak wygląda aborcja widziało aż 1 790 000 osób! To ogromna liczba. Wierzymy, że już niedługo każdy Polak i każda Polka będą wiedzieli, że aborcja w rzeczywistości jest okrutnym morderstwem. Dotarcie do sumień naszych rodaków było możliwe tylko dzięki realnej pomocy setek tysięcy osób – ludzi o dobrym sercu, którzy wiedzą, że bezczynność to największa pomoc dla zła.

Aktywność dobrych ludzi jest kluczem do zwycięstwa dobra. Warto o tym pamiętać!

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN