Szukaj
Close this search box.

Coraz więcej wystaw i plakatów!

Dochodzi do nas coraz więcej sygnałów o tym, że nasze wystawy i bilbordy spełniają swoją rolę. Coraz częściej słyszymy słowa podziękowania od osób, które zmieniły swoje zdanie lub mają informacje od znajomych, przerażonych okrucieństwem aborcji.

Dochodzi do nas coraz więcej sygnałów o tym, że nasze wystawy i bilbordy spełniają swoją rolę. Coraz częściej słyszymy słowa podziękowania od osób, które zmieniły swoje zdanie lub mają informacje od znajomych, przerażonych okrucieństwem aborcji. Piękne słowa wygłosił na ten temat ksiądz z parafii w Budach Łańcuckich, przypominając że czasem słowa nie wystarczą.

Fundacja Pro-Prawo do Życia intensyfikuje więc wysiłki w celu zaznajomienia jak największej ilości osób z prawdą o zabijaniu nienarodzonych! Jeden z bilbordów stanął przy drodze krajowej nr 46 w Dąbrowie. Oprócz ofiary aborcji, widnieje na nim zdjęcie Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, gdzie dokonuje się właśnie tych zbrodniczych czynów. Bilbord zdążył już zainteresować media, również te proaborcyjne, dzięki czemu dowiedziało się o nim jeszcze więcej osób.

 

To nie jedyna taka akcja w ostatnich dniach!Na Podkarpaciu, w Radawie przy kościele św. Anny stanęła wystawa „Wybierz Życie”. W sobotnie popołudnie postawiliśmy ją również przed kościołem parafialnym w Grzegorzówce.

 

 

Zachęcamy każdego, kto ma możliwość postawienia wystawy lub bilbordu antyaborcyjnego do kontaktu. Może to właśnie dzięki Tobie kolejne osoby zmienią swoje zdanie na temat aborcji?

 

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN