Co się dzieje z ciałami abortowanych dzieci w Polsce? List otwarty do Premier Kopacz

Do Sejmu trafiło sprawozdanie Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej. Zgodnie z tym dokumentem, w roku 2013, w polskich szpitalach dokonano 751 aborcji. Tymczasem NFZ, zapytany przez Fundację Pro – Prawo do życia o liczbę aborcji w roku 2013, odpowiedział, że w roku 2013 zapłacił za 1306 „indukcje poronienia”.

Szanowna Pani Premier!

Do Sejmu trafiło sprawozdanie Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej. Zgodnie z tym dokumentem, w roku 2013, w polskich szpitalach dokonano 751 aborcji.

Tymczasem NFZ, zapytany przez Fundację Pro – Prawo do życia o liczbę aborcji w roku 2013, odpowiedział, że w roku 2013 zapłacił za 1306 „indukcje poronienia”. Proszę w związku z tym o wyjaśnienie różnicy w podawanych przez Pani rząd i NFZ liczbach.

Media informują w ostatnich dniach o handlu organami abortowanych dzieci w Stanach Zjednoczonych. W maju media informowały o skazaniu na Węgrzech grupy przestępczej sprzedających szczątki abortowanych dzieci przemysłowi kosmetycznemu. W roku 2014 media informowały, że w Kanadzie i Wielkiej Brytanii, ciała abortowanych dzieci są spalane razem ze śmieciami.

Proszę o odpowiedź co dzieje się w Polsce z ciałami dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Z poważaniem,

[author] [author_image timthumb=’on’]http://wf4.xcdn.pl/files/14/07/11/053431_DSC_1424_7.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – Członek Rady Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

 

foto: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ewa_Kopacz_19-09-2014.jpg

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN