Szukaj
Close this search box.

Co mówią zwolennicy deprawacji dzieci? Przeczytaj najgłupsze wypowiedzi posłów

Zwolennicy deprawacyjnej seksedukacji od dawna zakłamują rzeczywistość, więc także przy debacie nad projektem „Stop pedofilii” musieli posługiwać się manipulacjami. Jednak czasem wypowiedzi posłów są tak oderwane od rzeczywistości, że ciężko je skomentować. Poniżej zebraliśmy takie absurdy z obu „pierwszych czytań” projektu w Sejmie:

„Niedozwolone byłoby nawet propagowanie informacji, czy wiedzy mających na celu np. zniechęcanie do obcowania z osobą małoletnią” – Arkadiusz Myrcha (KO)

„Także wy (uczniowie) za rozmowę o seksie będziecie mogli trafić do więzienia” – Monika Wielichowska (KO)

„Projekt uderza w lekarzy, którzy chcą z nastolatkami rozmawiać o seksie” – Monika Rosa (KO)

„Ten projekt to prosta droga do terroryzowania młodzieży, szkoły i organizacji społecznych” – Paulina Matysiak (Lewica)

„To także groźne narzędzie cenzury, które pozwoli delegalizować publikacje naukowe” – Paulina Matysiak (Lewica)

„Jest mowa o tym, żeby na trzy lata zamykać te osoby, które informują dzieci o złym dotyku, o tym czym jest HIV, czym jest rzeżączka (…)” – Joanna Scheuring-Wielgus (Lewica)

„Ten projekt gloryfikuje zabobony i eliminuje rzetelną wiedzę” – Joanna Scheuring Wielgus (Lewica)

Projekt ustawy „Stop pedofilii” jest bardzo krótki. Poniżej przypominamy jego treść:

USTAWA z dnia ……………… r. o zmianie ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny

Art. 1. W ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 2018 r. poz. 1600 z późn. zm.) art. 200b otrzymuje brzmienie:

,,Art. 200b. §1. Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§2. Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego.

§3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w §2 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§4. Kto propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły lub innego zakładu lub placówki oświatowo-wychowawczej lub opiekuńczej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”

Art. 2. Ustawa wchodzi po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia.

Jeżeli ktoś na podstawie jego lektury mówi takie rzeczy, to może oznaczać dwie rzeczy – albo nieświadomie działa na rzecz deprawatorów i nie rozumie ani treści projektu, ani tego jak wygląda seksualizacja dzieci lub, co bardziej prawdopodobne, robi to w pełni świadomie…

Źródła:
https://www.youtube.com/…1088s
https://www.youtube.com/…709s

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN