Szukaj
Close this search box.

Co dalej?

Po skandalicznym odrzuceniu przez Prawo i Sprawiedliwość oraz resztę Sejmu RP projektu ustawy „Stop Aborcji”, który miał chronić życie wszystkich dzieci, musimy działać jeszcze intensywniej, tylko innymi sposobami. Oto główne projekty, którymi będziemy się zajmować w najbliższym czasie

Po skandalicznym odrzuceniu przez Prawo i Sprawiedliwość oraz resztę Sejmu RP projektu ustawy „Stop Aborcji”, który miał chronić życie wszystkich dzieci, musimy działać jeszcze intensywniej, tylko innymi sposobami. Oto główne projekty, którymi będziemy się zajmować w najbliższym czasie:

Szpitale bez aborterów

W setkach szpitali w Polsce dokonuje się rzeź bezbronnych dzieci. Lekarze zabijają je, nie chcąc korzystać z klauzuli sumienia, nieraz żądni pieniędzy. Około 95 % aborcji to tak zwane aborcje eugeniczne, dokonywane po 12. i aż do 24. tygodnia ciąży. Dzieci w wyniku takich działań nieraz rodzą się żywe i konają w męczarniach, pozostawione same sobie, bez pomocy lekarskiej. Nie zgadzamy się na to! Chcemy o tym mówić! Dlatego pikietujemy pod tymi szpitalami, informując opinię publiczną o morderstwach tam dokonywanych.

Pikiety pod biurami posłów

186 posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz 166 posłów innych partii odrzuciło inicjatywę ustawodawczą „Stop Aborcji”, mającą zapewnić ochronę życia matki i dziecka. Zadbamy o to, żeby ich wyborcy się o tym dowiedzieli. Będziemy stać z naszymi banerami pod ich biurami i przypominać o krwi na rękach posłów. Każdego dnia w wyniku legalnej aborcji, według różnych statystyk, śmierć ponosi od 3 do 6 dzieci. Ci posłowie „zadbali” o to, by to się nie zmieniło.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Pamiętaj, że do triumfu zła potrzeba tylko tego, aby dobrzy ludzie nic nie robili. Jak możesz pomóc?

Dołącz do nas! Dołącz do istniejącej już komórki lokalnej albo załóż swoją. Szczegóły na https://stronazycia.pl/dolacz

Wesprzyj nas finansowo! To dzięki Twojej pomocy możemy walczyć o prawo do życia dla najsłabszych. Pamiętaj, że dzięki takiej darowiźnie masz wpływ na realne zmiany w Polsce. Szczegóły na: https://stronazycia.pl/wspieraj-finansowo/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN