Co 4-te dziecko w łonie matki na świecie zostało zamordowane

Wg danych Światowej Organizacji Zdrowia w 2018 roku na całym świecie dokonano 42 milionów aborcji. Oznacza to, że była to najczęstsza przyczyna śmierci. Dla porównania na raka zmarło w zeszłym roku 8,2 mln osób, a na AIDS 1,7 mln.


Warto zauważyć, że organizacje międzynarodowe, takie jak właśnie WHO czy ONZ, traktują aborcję jako prawo kobiet i domagają się jej legalizacji. Mówią przy tym dokładnie w ten sam sposób, co organizacje handlujące środkami poronnymi.

W niektórych miejscach na świecie kobiety są zmuszane do aborcji lub dozwolona jest aborcja do końca ciąży, a nawet postnatalna, czyli zabicie już urodzonych dzieci. Wpisuje się to w nurt przyznający prawo do życia jedynie zdrowym, chcianym maluchom. Reszta może być wyrzucona do odpadów medycznych lub spuszczona w kanalizacji. Nazistowscy eugenicy byliby z tego dumni…


źródło:

https://www.pch24.pl/dziesiatki-milionow-zabitych-przez-aborcje-w-2018-roku–to-najczestsza-przyczyna-smierci,65178,i.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN