„Chrystus zmartwychwstał spośród umarłych, powstańcie i wy także!”

11135542 sWszystkim naszym Przyjaciołom obecnym i przyszłym – życzymy aby jak najjaśniej rozbłysnął blask Poranka Zmartwychwstania.

Abyśmy spotkali Zwycięzcę tego, co mroczne, złe i zniewalające. Niech nadzieją napełni nas wiara, że nasz Zbawiciel nie patrzy na ile jesteśmy godni tego spotkania, ale przychodzi do tych, w których sercach widzi, choć ziarenko wiary oraz iskrę miłości. Przychodzi do tych wystraszonych, poranionych przez nieprzyjaciela zbawienia, zbolałych i skołatanych niełatwą codziennością i mówi nam dzisiaj: „Pokój wam” (Łk 24, 36). Toteż nie musimy obawiać się konfrontacji z Jego bezmierną świętością, ale możemy liczyć na odnowienie naszych serc.

 Bądźmy wezwani do przemiany słowami św. Grzegorza: „Chrystus zmartwychwstał spośród umarłych, powstańcie i wy także! Chrystus, który spał, zbudził się, obudźcie się i wy także! Chrystus wychodzi z grobu, wyzwólcie się i wy z kajdan grzechu! Przez Chrystusa staliście się nowym stworzeniem, odnówcie się! Oto Pascha Pana, czas Jego Zmartwychwstania i początek prawdziwego życia”.

 Życzymy Wam jak najpełniejszego udziału w dobrach wysłużonych przez Zbawiciela na Krzyżu.

Zespół Fundacji Pro – prawo do życia

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN