Chór gejowski z San Francisco śpiewa: „nawrócimy wasze dzieci!”

Jednym ze sztandarowych haseł ruchów LGBT na zachodzie, powtarzanym na marszach równości i podobnych wydarzeniach jest „wasze dzieci będą takie jak my”. W praktyce ten slogan jest realizowany na przykład przez tzw. zajęcia seksedukacji w wielu krajach obowiązkowych od przedszkola.

Tęczowe grupy już zupełnie bez skrępowania mówią o tym, co jest ich celem. Tym razem zrobił to gejowski chór z San Francisco, który na zakończenie tzw. miesiąca dumy gejowskiej umieścił w Internecie nagranie, na którym, jak mówią występujący w nim mężczyźni, komunikują oni swoje przesłanie (nagranie jest zatytułowane „A Message From The Gay Community Performed by the San Francisco Gay Men’s Chorus”).

Tekst piosenki zamieszczony pod nagraniem nie pozostawia żadnych złudzeń. Poniżej wklejamy tłumaczenie pierwszej zwrotki i refrenu:

Myślisz, że jesteśmy grzeszni,
walczysz z naszymi prawami,
mówisz, że wszyscy prowadzimy życie, którego nie możesz szanować.
ale ty jesteś po prostu przestraszony,

myślisz, że zepsujemy twoje dzieci
jeśli nasz program przejdzie niesprawdzony
to zabawne, ale ten jeden raz masz rację

Nawrócimy twoje dzieci,
to się stanie krok po kroku,
cicho i subtelnie
i prawie tego nie zauważysz,
możesz trzymać je z dala od dyskotek
ostrzegać przed San Francisco.
kazać im nosić długie spodnie
,

nie obchodzi nas to…
nawrócimy twoje dzieci…
uczynimy je tolerancyjnymi
(tłum. własne)

Całe nagranie można zobaczyć tutaj.

W wielu krajach to, o czym śpiewają homoseksualiści z San Francisco już się stało. W Polsce cel tęczowych środowisk jest identyczny. To w dużej mierze od rodziców będzie zależeć, czy go zrealizują. Fundacja Pro-Prawo do Życia od dawna ostrzega o tym zjawisku. Więcej na deprawacji m. in. przez tzw. seksedukację można przeczytać w poradniku „Jak powstrzymać pedofila” https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN