Chłopiec z zespołem Downa twarzą marki Gerber

Lucas Warren, 18-miesięczny chłopczyk z zespołem Downa został „twarzą Gerbera” 2018 roku, pokonując … 140 tysięcy innych kandydatów! Dobrze jest gdy duża korporacją podkreśla wartość osoby pomimo jej niepełnosprawności.

Lucas Warren, 18-miesięczny chłopczyk z zespołem Downa został „twarzą Gerbera” 2018 roku, pokonując … 140 tysięcy innych kandydatów! Dobrze jest gdy duża korporacją podkreśla wartość osoby pomimo jej niepełnosprawności. Szkoda tylko, że dwa lata wcześniej, właśnie ze względu na tę niepełnosprawność Lucas mógł stracić życie.

W Polsce najczęstszą przyczyną legalnego ludobójstwa dzieci w łonach matek jest podejrzenie choroby, w tym w ponad 1/3 przypadków – zespołu Downa. Coś, co firma Gerber uznała za warte podkreślenia i promowania, u nas jest uznawane za warte unicestwienia. Tyle że tej choroby nie unicestwia się przez jej wyleczenie, ale przez zabicie jej „nosiciela”.

Źródło: http://www.bbc.com

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN