Chłopcy muszą bawić się lalkami, a dziewczynki zakładać burki

W Australii Zachodniej istnieje problem z przemocą domową, dlatego rządzący wprowadzają specjalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Co na nich jest? Agresywna promocja zaburzeń LGBT i „nietradycyjnych ról społecznych”. Już wiadomo, skąd mogli czerpać inspirację pomysłodawcy polskich zajęć przeciwko tak zwanej mowie nienawiści.

Na zajęciach pod tytułem „Program Relacji z Szacunkiem” (Respect Relationship Programm) dzieci są zmuszane do ubierania się i bawienia się zabawkami, które „tradycyjnie nie są przewidziane dla ich płci”. Uczą się również o różnego rodzaju seksualnych relacjach. Dowiadują się, co to jest „jednorazowa przygoda” (one night stand) i „przyjaciele z bonusem” (friends with benefits).

Z drugiej strony, w ramach tolerancji dla innych kultur, uczniowie przebierają się za muzułmanów. Dziewczynki muszą m.in. zakładać islamską burkę i kwef odsłaniający jedynie oczy.

Pierwsza wersja programu działała w 2018 roku w stanie Wiktoria. Teraz od lutego wprowadził ją największy stan w kraju, czyli Australia Zachodnia.

Dokładnie tak samo jak w Polsce, rządzący wykorzystują pretekst mowy nienawiści, przemocy domowej lub innego problemu społecznego do wprowadzania swoich ideologii. Jedyny prawdziwy cel tych zajęć to zrobienie z uczniów wyznawców nowego, „lepszego” świata. Mają przy tym zaakceptować różne zaburzenia seksualne i stać się klientami przemysłu pornograficznego, antykoncepcyjnego i aborcyjnego.

Źródła:
https://www1.cbn.com/…program
https://www.news.com.au/lifestyle/parenting…728f5a635d1

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN