Szukaj
Close this search box.

Chcą przywrócić zabijanie na Podkarpaciu

Według feministek zawsze dobrze jest zabić dziecko, więc taki napis zamierzają umieścić na swoim bilboardzie.

Feministki postanowiły zbierać pieniądze na bilbord z napisem „Każdy powód do aborcji jest dobry, dopóki jest Twój.” Chciałyby wywiesić go na Podkarpaciu, gdzie dzięki naszym wieloletnim działaniom nie zabija się już dzieci.

To, że na Podkarpaciu wszystkie dzieci mają prawo się urodzić doprowadza feministki do furii: „Skoro radni i radne ogłaszają Podkarpacie strefą bez aborcji, to my im to utrudnimy!” W tym celu wymyśliły hasło, które mówi, że zabicie dziecka jest zawsze dobre! Nie sposób nie przypomnieć tu wyznania piosenkarki Natalii Przybysz, która zabiła swoje dziecko, bo miała za małe mieszkanie i nie chciało jej się zmieniać pieluch.

Gdyby kobiety uwierzyły, że „każdy powód do aborcji jest dobry”, to mielibyśmy do czynienia z nieograniczoną rzezią dzieci. Zły dzień, brak awansu w pracy, kaprys – wszystko to mogłoby się stać powodem śmierci człowieka.

Feministki chciałyby zgotować nam więc piekło na ziemi, bo jak inaczej nazwać świat, w którym każdy powód do morderstwa niewinnych jest dobry?

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN