Budzenie sumień aborterów jest zawsze możliwe

W centrum medycznym we francuskim departamencie Sarthe nie dokonuje się już aborcji, gdyż wszyscy lekarze zgłosili klauzulę sumienia. W Europie zachodniej rzadko słyszymy dobre wiadomości tego rodzaju. Dobrze sobie jednak przypomnieć, że obecny stan nie ma nic wspólnego z determinizmem.

W centrum medycznym we francuskim departamencie Sarthe nie dokonuje się już aborcji, gdyż wszyscy lekarze zgłosili klauzulę sumienia. W Europie zachodniej rzadko słyszymy dobre wiadomości tego rodzaju. Dobrze sobie jednak przypomnieć, że obecny stan nie ma nic wspólnego z determinizmem, bo w każdym momencie sumienia tych, którzy teraz zabijają mogą się obudzić.

Wystarczy spojrzeć chociażby na przykład Polski. Kiedy w 2005 roku Fundacja rozpoczęła działalność 2/3 Polaków opowiadała się za prawem do zabijania dzieci. Z roku na rok ta sytuacja się zmieniała. Coraz więcej Polaków wie, że aborcja to zabójstwo i ogromna większość z nas temu barbarzyństwu jest przeciwna.

Nasze akcje wpływają również na poszczególnych lekarzy. Przez kilka lat szpital Pro-familia w Rzeszowie szykanował nas za pikiety, bilboardy i inne akcje, w których domagaliśmy się zaprzestania zabijania chorych dzieci. Efekt był taki, że szpital zaprzestał wykonywania aborcji, bo wszyscy lekarze zgłosili klauzulę sumienia.

Nigdy nie wiemy, gdzie nasze krople prawdy wydrążą skałę i obudzą sumienia osób uwikłanych w proceder zabijania. Dlatego warto angażować się w pokazywanie prawdy o aborcji. Prawda woła, by ją głosić!

Źródło: https://www.pch24.pl/francja–lekarze-odmowili-zabijania-nienarodzonych–lewica-oburzona,62137,i.html

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN