Brzesko przeciw aborcji – siła modlitwy

Za nami kolejny z publicznych różańców. Tym razem odbył się on na brzeskim rynku - w samym centrum miasta. 7 lutego zgromadziliśmy się wspólnie z mieszkańcami Brzeska, aby przepraszać Boga za grzech aborcji i prosić o jej zaprzestanie. Połączenie modlitwy i specjalnych, tematycznych rozważań stworzyło wzruszające i zmuszające do przemyśleń połączenie.

Następnie, stojąc pod antyaborcyjnymi banerami, z różańcami w dłoniach, odmówiliśmy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ponownie poczuliśmy niezwykłą siłę wspólnej modlitwy i chęć do działania w obronie nienarodzonych.

Na koniec zaprosiliśmy do rozmowy o działaniach fundacji osoby towarzyszące nam na modlitwie. Niejedna z nich skorzystała z zaproszenia i wyraziła wsparcie dla działań fundacji.

Wszystko to pokazuje, że różaniec publiczny jest inicjatywą, która powinna być rozpowszechniana i praktykowana, bo nic tak nie łączy tak jak wspólna, szczera i odważna modlitwa.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN