Brzeg dołącza do walki o życie – relacja z pikiety

Brzeg włączył się w obronę nienarodzonych dzieci! W dniu 23 października odbyła się tam pierwsza pikieta antyaborcyjna.

Brzeg włączył się w obronę nienarodzonych dzieci! W dniu 23 października odbyła się tam pierwsza pikieta antyaborcyjna. O swoich motywacjach, które zmobilizowały go do działania mówi koordynator Waldemar Jankowski:

“Każdy człowiek ma niezbywalne, naturalne prawo do życia, jest to prawo fundamentalne warunkujące wszystkie pozostałe prawa człowieka.
Dlatego stajemy w obronie tych najbardziej bezbronnych, dzieci poczętych a jeszcze nienarodzonych, gdyż ono wobec agresora, “lekarza”( który składał przysięgę ratowania zdrowia i życia ludzkiego) jest bezbronne.
Mamy nadzieję, że pokazując prawdę czym jest aborcja, że jest to zabójstwo człowieka, obudzimy sumienia ludzi, którzy ulegli wieloletniej propagandzie.”

Zaangażuj się i Ty. Dołącz do jednej z komórek!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg [/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator wrocławskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN