Szukaj
Close this search box.

Bilbordy w ramach akcji „Szpitale bez Aborterów” w Jeleniej Górze

W czwartek, 26 kwietnia, zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

W czwartek 26 kwietnia zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni, popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

Wszystkie morderstwa są skrupulatnie liczone. Żadne zabójstwo nie przejdzie bezkarnie. Lekarzu-aborterze, kiedyś i Twoje zabójstwa zostaną podsumowane.

SS-mani w Norymberdze też się bronili stwierdzeniem, że oni tylko wykonywali polecenia zgodne z obowiązującym prawem. Część z nich skończyła na szubienicy. Prawo państwowe nie zawsze określa, co rzeczywiście jest dobre a co złe.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN