Bilbordy w ramach akcji “Szpitale bez Aborterów” w Jeleniej Górze

W czwartek, 26 kwietnia, zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

W czwartek 26 kwietnia zostały umieszczone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze dwa bilbordy. Na jednym z nich widnieje konkretna liczba zbrodni, popełnianych w tutejszym szpitalu: „W WCS Kotliny Jeleniogórskiej w latach 2013-2016 zabito poprzez aborcje 17 nienarodzonych dzieci”.

Wszystkie morderstwa są skrupulatnie liczone. Żadne zabójstwo nie przejdzie bezkarnie. Lekarzu-aborterze, kiedyś i Twoje zabójstwa zostaną podsumowane.

SS-mani w Norymberdze też się bronili stwierdzeniem, że oni tylko wykonywali polecenia zgodne z obowiązującym prawem. Część z nich skończyła na szubienicy. Prawo państwowe nie zawsze określa, co rzeczywiście jest dobre a co złe.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN