Bilbord w Opolu – odkłamujemy edukację seksualną

Bilbord w Opolu – odkłamujemy edukację seksualną

Tacy chcą "edukować" Twoje dzieci. Powstrzymaj ich - głosi napis na bilbordzie, który zawisł w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich. Już dziś WHO rekomenduje standardy, które dla dziecięcej seksualności mogą być katastrofalne w skutkach.

Tacy chcą „edukować” Twoje dzieci. Powstrzymaj ich – głosi napis na bilbordzie, który zawisł w Opolu, przy ul. Książąt Opolskich.

Ostatnie wydarzenia w Gdańsku wyraźnie pokazały że środowiska LGBT nie cofną się przed niczym, by narzucić swoją, jedynie słuszną, wizję świata.. A wiadomo, że tę najłatwiej narzucić dzieciom. Seksualizująca edukacja jest więc faktem i to faktem, przed którym dzieci trzeba bronić.

Już dziś WHO rekomenduje standardy, które dla dziecięcej seksualności mogą być katastrofalne w skutkach. Według niej, już w wieku przedszkolnym dzieci miałyby uczyć się, co to: „Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa”. Dzieciom w wieku 4-6 lat WHO proponuje „Związki osób tej samej płci. Różne rodzaje związków. Różne koncepcje rodziny”, natomiast tym wchodzącym dopiero w wiek nastoletni i okres dojrzewania, gdzie szczególnie ważna jest delikatność w podejściu, „Pierwsze doświadczenia seksualne. Przyjemność, masturbacja, orgazm.”, „Różne metody antykoncepcji i ich stosowanie”.

W państwach, gdzie seksualizująca edukacja jest faktem, ilość współżyjących nastolatków z problemami ze swoją seksualnością zwiększa się. Wzrasta również znacznie ilość aborcji. Nie chcemy takiej przyszłości dla naszych dzieci. Dlatego kampania będzie kontynuowana.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: