Bilbord w Medyce

Kolejny zawieszony przez nas bilbord informuje o zbrodni, jaką jest aborcja. Tym razem edukujemy nie tylko Polaków. Bilbord stanął w Medyce, 7 kilometrów od przejścia granicznego Polski z Ukrainą, gdzie dziennie przejeżdża około 8 tys. pojazdów.

Kolejny zawieszony przez nas bilbord informuje o zbrodni, jaką jest aborcja. Tym razem edukujemy nie tylko Polaków. Bilbord stanął w Medyce, 7 kilometrów od przejścia granicznego Polski z Ukrainą, gdzie dziennie przejeżdża około 8 tys. pojazdów. Napisy są w dwóch językach.

Mimo że w swoich działaniach skupiamy się na Polsce, mieliśmy okazję edukować społeczeństwo między innymi na Węgrzech i w Belgii, gdzie pikiety spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Miejmy nadzieję, że bilbord wyda dobre owoce po obu stronach granicy, zwłaszcza że skala zbrodni aborcyjnych na Ukrainie jest przerażająca, a morderstw na nienarodzonych dokonuje się tam na życzenie do 12 tygodnia ciąży.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN