Szukaj
Close this search box.

Biden znów rozszerza możliwość aborcji

Administracja Bidena zapowiedziała stworzenie 24-godzinnej „gorącej linii” dla kobiet w ciąży, której celem ma być odsyłanie kobiet na aborcję, choć oficjalna wersja mówi o podawaniu „neutralnych, prawdziwych informacji” o różnych możliwościach. Tyle że informowanie o rozsianych po całym kraju 2500 centrach pomocy, oferujących wózki, pieluchy, ubranka czy USG (wszystko za darmo!) będzie niedozwolone.

Zapowiedziano już dotację dla organizacji, która zechce się podjąć tego projektu, przy czym nie może to być żadna organizacja pro-life. Wśród możliwych kandydatów znalazł się natomiast Planned Parenthood, koncern aborcyjny, który po zakazaniu aborcji przez wiele stanów zalicza kolejne straty finansowe.

Zdaje się więc, że prezydent Biden chce finansować z pieniędzy podatników zarówno organizacje wspierające zabijanie jak i zabijanie dzieci jako takie. To już kolejna inicjatywa jego administracji, która próbuje ominąć prawa stanowe, by w całym kraju wciąż zabijano. Nie chcą, by z ich sieci wymykały się kobiety, które poddane presji „neutralnych informacji” i nie otrzymawszy prawdziwej pomocy i troski, które pozwoliłyby im rozwinąć w sobie miłość do własnego dziecka zabiją je.

Źródło: https://www.lifenews.com/(…)

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN