Szukaj
Close this search box.

Biblia jako „mowa nienawiści”, czyli kryminalizacja chrześcijaństwa.

Pracownik IKEA sprzeciwił się forsowanej przez koncern promocji rozwiązłości seksualnej i został za to wyrzucony z pracy. Oficjalnym powodem zwolnienia było naruszenie godności innych pracowników. Zarzut ten brzmi fałszywie, ponieważ pan Tomasz w żaden sposób nie odnosił się do kolegów z pracy. W swoim wpisie opublikowanym w firmowym intranecie, odniósł się do promocji przez IKEA ideologii LGBT, która wg koncernu jest obowiązkiem każdego pracownika.

Za naruszenie godności pracowników IKEA uznała cytaty z Biblii. Dobrze pokazuje to kierunek w jakim zmierza współczesna ideologia tolerancji, narzucana przez media, koncerny międzynarodowe i większość państw Zachodu. Pismo Święte ma zostać uznane za mowę nienawiści, a chrześcijanie za grupę przestępczą. Wpisy na forum Gazety Wyborczej dotyczące sprawy IKEI pokazują, że czytelnicy tego medium są co do tego całkowicie przekonani.

Krótki czas wolności religijnej po prześladowaniach komunistycznych dobiegł końca. Obserwujemy brutalne ataki na chrześcijaństwo. Doświadczenia historyczne wskazują, że ataki będą się nasilać. Historia poucza, że ostatecznie chrześcijanie odnoszą zwycięstwo nad prześladowcami, pod warunkiem, że wytrwają. Oby nie zabrakło nam męstwa.

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN