Szukaj
Close this search box.

Biadania federy

wsciekla feministka"To kompromitacja a nie kompromis". Tak zaczyna się artykuł Gazety Wyborczej, która wraz z Federą boleje nad tym, że "Polacy są coraz bardziej przeciwni aborcji", "debata aborcyjna została zdominowana przez argumenty konserwatywne" a " Kościół, którego głos jest coraz wyraźniejszy, ma duży wpływ na stosunek społeczeństwa do aborcji". Prawda o zabijaniu nienarodzonych odbija się w Polsce coraz większym echem i spycha propagatorów mordowania na coraz mniejszy margines.

wsciekla feministka„To kompromitacja a nie kompromis”. Tak zaczyna się artykuł Gazety Wyborczej, która wraz z Federą boleje nad tym, że „Polacy są coraz bardziej przeciwni aborcji”, „debata aborcyjna została zdominowana przez argumenty konserwatywne” a ” Kościół, którego głos jest coraz wyraźniejszy, ma duży wpływ na stosunek społeczeństwa do aborcji”. Prawda o zabijaniu nienarodzonych odbija się w Polsce coraz większym echem i spycha propagatorów mordowania na coraz mniejszy margines.

Panie z Federy musiały więc zrobić krok wstecz. Zaczęły deklarować nawet, „że wszyscy jesteśmy przeciwko aborcji”, ale tylko opowiadają się za jej dostępnością. To tak jakby być przeciwko zabijaniu np. teściowej, ale opowiadać się za możliwością jej zabicia.

Wykładają się natomiast zupełnie przy pytaniu o to, kto zyskuje na obecnej ustawie.

Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny dostaje pieniądze od providerów aborcji i antykoncepcji. Wielkie koncerny mają ogromny (dokładnie rzecz biorąc – wielomiliardowy) interes w tym, by w Polsce zezwolono na aborcję na życzenie. Federa doczepiła się do tego korytka. Nic więc dziwnego, że jej pracownicy próbują przełożyć swój sposób myślenia na zwolenników prawa do życia. No bo jaki można mieć INTERES w domaganiu się niezabijania dzieci? Federastka stwierdza, że z pewnością interes mają lekarze, którzy mogą kontrolować aborcje (?) i politycy, którzy zjednują sobie konserwatywny elektorat.

Do głowy jej nie przyjdzie, że przyzwoity człowiek nie może się po prostu zgodzić na to, by zabijano niewinnych.

Z Panią Federastką należy się jednak zgodzić w jednym – obecna ustawa to kompromitacja, a nie kompromis. Tak długo jak chociażby jedno dziecko w majestacie prawa otrzymuje wyrok śmierci za sam fakt poczęcia czy choroby kompromituje nas wszystkich jako ludzi.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN