Bezprawne blokowanie samochodu na warszawskim Ursynowie – co takiego się stało?

Na alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie w Warszawie doszło do blokowania naszej kampanii Stop Pedofilii. Zdarzenie zapoczątkował mężczyzna w białym BMW, który przez dłuższy odcinek drogi zajeżdżał nam drogę i próbował zatamować ruch.

Mężczyzna żądał zaprzestania głoszenia przekazu informującego o związku edukacji seksualnej według WHO z pedofilią oraz mówiącego o związku pedofilii z homoseksualizmem. Na kolejnym odcinku drogi po przejechaniu skrzyżowania zablokował swoim samochodem prawy pas, a sam stanął na lewym pasie, aby całkiem uniemożliwić przejazd. Został wtedy poinformowany o wezwaniu policji, jeśli nie odjedzie.

Do mężczyzny przyłączył się drugi mężczyzna w białym samochodzie KIA oraz kobieta w srebrnym Volvo. Kobieta po krótkim czasie wycofała się i odjechała. Mężczyźni protestowali przeciw kampanii informacyjnej Fundacji Pro-Prawo do Życia, gdyż nie podobały im się hasła. W trakcie zajścia pojawił się także inny mężczyzna, który używał wulgaryzmów i straszył pobiciem. Został uprzedzony o nagrywaniu przez kamery i odszedł.

Krótki czas później przyjechała wezwana policja, która spisała blokujących. Poinformowała o możliwości zgłoszenia blokowania ruchu na komendzie. Zdarzenie zostanie zgłoszone w celu ukarania blokujących.

W trakcie zdarzenia temperament blokujących został ostudzony nie tylko przez policję, ale także przechodniów, którzy widzieli potrzebę informowania opinii publicznej o skutkach deprawacyjnej edukacji seksualnej dzieci. Dziękujemy za wsparcie szczególnie przy tego typu sytuacjach!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN