Szukaj
Close this search box.

Bełchatów znów przeciwko aborcji – relacja z pikiety

Dlatego też 19 grudnia br. wyszliśmy na ulicę i obnażaliśmy prawdę o okrucieństwie jakim jest aborcja. Wielu przechodniów było wyraźnie zainteresowanych tematem.

Ostatni czas przed wyborami był dla nas bardzo intensywny. Udało się przyczynić to tego, by część polityków popierających prawo do zabijania dzieci nie znalazła się w Sejmie. Jednakże nie wolno nam spocząć na laurach! W polskich szpitalach dalej zabija się nienarodzone dzieci i my o tym przypominamy. Problem wciąż jest aktualny!

Dlatego też 19 grudnia br. wyszliśmy na ulicę i obnażaliśmy prawdę o okrucieństwie jakim jest aborcja. Wielu przechodniów było wyraźnie zainteresowanych tematem. Szczególnie młodzi ludzie, a wśród nich głównie kobiety z zainteresowaniem brały od nas ulotki antyaborcyjne.

Ponadto w Bełchatowie coraz więcej ludzi zgłasza chęć do pomocy przy kolejnej zbiórce podpisów.
Wierzymy, że nasze pokolenie powstrzyma aborcję!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – Koordynator regionalny (woj. łódzkie); Fundacja Pro-Prawo do Życia [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN