Szukaj
Close this search box.

Bełchatów znów przeciwko aborcji – relacja z pikiety

W sobotę 27 lutego br. przy rondzie Andersa w Bełchatowie wolontariusze komórki bełchatowskiej Pro - prawo do życia pikietowali po raz kolejny przypominając, że zadaniem szpitali jest ochrona życia ludzkiego, nie odbieranie go. Udało nam się skutecznie zdobyć uwagę bełchatowian, szczególnie młodych ludzi, którzy pikietowali z nami wspólnie do samego końca w strojach Fundacji, wyrazili także zainteresowanie dalszą współpracą z nami.

W sobotę 27 lutego br. przy rondzie Andersa w Bełchatowie wolontariusze komórki bełchatowskiej Pro – prawo do życia pikietowali po raz kolejny przypominając, że zadaniem szpitali jest ochrona życia ludzkiego, nie odbieranie go.
Udało nam się skutecznie zdobyć uwagę bełchatowian, szczególnie młodych ludzi, którzy pikietowali z nami wspólnie do samego końca w strojach Fundacji, wyrazili także zainteresowanie dalszą współpracą z nami.

Przypominamy, że już za kilka tygodni rozpoczynamy zbierać podpisy pod inicjatywą ustawodawczą Stop aborcji 2016 – liczymy, że uda nam się odnieść sukces i całkowicie zakazać dokonywania aborcji w Polsce. Z tego powodu, w sobotę 19 marca planujemy przeprowadzić w Bełchatowie kolejny kurs dla prolajferów – zapraszamy do zgłaszania się poprzez stronę www.proprawodozycia.pl

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za udzielane nam wsparcie.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Wiktor Paluch – wolontariusz bełchatowskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN