Szukaj
Close this search box.

Bełchatów nie traci czujności!

Po ciężkim okresie zimowym, gdzie grypa mocno nas dotknęła, już w pełni sił ponownie wyszliśmy na ulicę. 27 lutego 2017 r. o godz. 11:00 stanęliśmy z banerem antyaborcyjnym w centrum Bełchatowa. Wiemy, że mimo iż świadomość bełchatowian na temat aborcji znacznie wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat, nadal musimy budzić ludzkie sumienia.

Po ciężkim okresie zimowym, gdzie grypa mocno nas dotknęła, już w pełni sił ponownie wyszliśmy na ulicę. 27 lutego 2017 r. o godz. 11:00 stanęliśmy z banerem antyaborcyjnym w centrum Bełchatowa.

Wiemy, że mimo iż świadomość bełchatowian na temat aborcji znacznie wzrosła w ciągu ostatnich trzech lat, nadal musimy budzić ludzkie sumienia. Prawo w Polsce nadal zezwala na zabijanie małych dzieci, jeżeli kwalifikują się one do jednego z trzech przypadków, a my się temu sprzeciwiamy. Jeszcze nie każdy ma prawo do życia w naszym kraju.

Pytamy się również czy obecny rząd zamierza coś zrobić z takim stanem rzeczy i jeśli tak, to co zamierza.

8 marca w Bełchatowie o godz. 17:00 na Placu Narutowicza staniemy w obronie wszystkich nienarodzonych, w tym kobiet. Żałujemy, że tak wiele z nich jest legalnie zabijanych w Polsce.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – Fundacja Pro – Prawo do Życia; koordynator regionalny na terenie Polska Centralna [/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN