Szukaj
Close this search box.

Będą sponsorować zabijanie polskich dzieci

Jak informuje proaborcyjny fanpage Dziewuchy dziewuchom: ""Aborcja Bez Granic" - to incjatywa i strona www, które mają dziś swoją premierę. To absolutny przełom w dostępie do usług aborcyjnych dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Zawdzięczamy go sojuszowi 6 organizacji prokobiecych z 4 krajów Europy."

Organizatorzy „aborcji bez granic” poinformowali więc, że nie trzeba już mieć pieniędzy, by zabić swoje dziecko. Dzięki pieniądzom „darczyńców” nawet kobieta, która pieniędzy nie ma, będzie w stanie to zrobić. Powstała także linia telefoniczna, która ma pomóc w zamordowaniu dziecka – zarówno osobiście, jak i przez lekarza, za granicą.

Jeśli ktoś myślał, że to oddolna inicjatywa kilku stowarzyszeń proaborcyjnych, z pewnością zrewiduje swoje spostrzeżenia. O kampanii bowiem zdążyły już entuzjastycznym tonem donieść zagraniczne media, takie jak Guardian czy Bazaar, który zatytułował swój artykuł „Make Abortion Great Again” i opisał „bohaterskie” wyczyny Justyny Wydrzyńskiej, Natalii Broniarczyk oraz Karoliny Więckiewicz, znanej z radosnego wykrzykiwania na wiecach: „Raz dwa trzy, aborcję miałaś ty, raz i dwa, aborcję miałam ja„. Jest to więc szeroko zakrojona i bogato finansowana akcja, mająca sprawić, że zabijanie ludzi będzie się kojarzyć pozytywnie albo przynajmniej neutralnie.

Nakłanianie do aborcji w Polsce jest nielegalne, zamierzamy więc zgłosić akcję i jej polskich „pomysłodawców” do odpowiednich służb. Przede wszystkim jednak będziemy informować Polaków na ulicach, jak wygląda zabijanie nienarodzonych i że jest ono morderstwem. Nie ustaniemy w walce o ochronę życia.

Zapraszamy również każdego, kogo przeraziły nieludzkie działanie Aborcyjnego Dream Teamu, do działania razem z nami! My nie musimy „czynić aborcji brutalną”. Ona taka właśnie jest! Trzeba to tylko ujawniać.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN