Będą sponsorować zabijanie polskich dzieci

Jak informuje proaborcyjny fanpage Dziewuchy dziewuchom: ""Aborcja Bez Granic" - to incjatywa i strona www, które mają dziś swoją premierę. To absolutny przełom w dostępie do usług aborcyjnych dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Zawdzięczamy go sojuszowi 6 organizacji prokobiecych z 4 krajów Europy."

Organizatorzy “aborcji bez granic” poinformowali więc, że nie trzeba już mieć pieniędzy, by zabić swoje dziecko. Dzięki pieniądzom “darczyńców” nawet kobieta, która pieniędzy nie ma, będzie w stanie to zrobić. Powstała także linia telefoniczna, która ma pomóc w zamordowaniu dziecka – zarówno osobiście, jak i przez lekarza, za granicą.

Jeśli ktoś myślał, że to oddolna inicjatywa kilku stowarzyszeń proaborcyjnych, z pewnością zrewiduje swoje spostrzeżenia. O kampanii bowiem zdążyły już entuzjastycznym tonem donieść zagraniczne media, takie jak Guardian czy Bazaar, który zatytułował swój artykuł “Make Abortion Great Again” i opisał “bohaterskie” wyczyny Justyny Wydrzyńskiej, Natalii Broniarczyk oraz Karoliny Więckiewicz, znanej z radosnego wykrzykiwania na wiecach: “Raz dwa trzy, aborcję miałaś ty, raz i dwa, aborcję miałam ja“. Jest to więc szeroko zakrojona i bogato finansowana akcja, mająca sprawić, że zabijanie ludzi będzie się kojarzyć pozytywnie albo przynajmniej neutralnie.

Nakłanianie do aborcji w Polsce jest nielegalne, zamierzamy więc zgłosić akcję i jej polskich “pomysłodawców” do odpowiednich służb. Przede wszystkim jednak będziemy informować Polaków na ulicach, jak wygląda zabijanie nienarodzonych i że jest ono morderstwem. Nie ustaniemy w walce o ochronę życia.

Zapraszamy również każdego, kogo przeraziły nieludzkie działanie Aborcyjnego Dream Teamu, do działania razem z nami! My nie musimy “czynić aborcji brutalną”. Ona taka właśnie jest! Trzeba to tylko ujawniać.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN