Barbara Kurdej-Szatan śpiewa kolędy. I popiera zabijanie nienarodzonych dzieci

"Gdy się Chrystus rodzi…" - słychać było w zeszłym roku na Polsacie śpiew Barbary Kurdej-Szatan. Ciepłym głosem, z nieznośną dla wielu manierą, ale dzieciom na widowni się podobało. Wydarzenie miało miejsce w ramach kolędowania z Fundacją Polsat.

10 miesięcy później aktorka wrzuca na Instagram proaborcyjne grafiki i zdjęcia. “Jak już matki wyszły na ulicę, to znaczy, że naprawdę nie jest dobrze … Piękny tłum pełen ogromnych emocji”. “TO JEST WOJNA !!!” – emocjonuje się, będąc kolejną celebrytką, która nie ma pojęcia, o co właściwie chodzi, co widać po grafice sugerującej, że decyzja TK zagrozi życiu matek. Na innym zdjęciu ręką z “piorunem” przytula dziecko. Przerażające? Nawet bardzo.

O hipokryzji polskich celebrytów można pisać wiele. Z “etatowych śpiewaczek kolęd” protestowała również przecież choćby Anna Wyszkoni, Justyna Steczkowska czy Anita Lipnicka, która kilka dni temu nagrała proaborcyjny utwór. Najczęściej za śpiewanie kolęd wpadnie im niemały grosz. Czy za popierania prawa do zabijania nienarodzonych, podejrzanych o chorobę również? Tego nie wiemy – z pewnością jednak taka postawa w zarobieniu kolejnych pieniędzy w “celebryckim” światku im nie zaszkodzi.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CGsydzqHD2e/
https://www.instagram.com/p/CGqRgmdH61c/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN