Aż 179 ofiar – pikieta pod Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie

14 czerwca odbyła się pikieta zorganizowana pod Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie. W tej renomowanej i cieszącej się powszechnym zaufaniem placówce zabito w okresie od 2010 do 2016 roku 179 dzieci. Przyczyną aborcji większości z nich – aż 172 – było podejrzenie choroby lub wady genetycznej.

14 czerwca odbyła się pikieta zorganizowana pod Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie. W tej renomowanej i cieszącej się powszechnym zaufaniem placówce zabito w okresie od 2010 do 2016 roku 179 nienarodzonych dzieci. Przyczyną aborcji większości z nich – aż 172 – było podejrzenie choroby lub wady genetycznej. Należy podkreślić słowo „podejrzenie”, gdyż badania prenatalne często się mylą. Ministerstwo Zdrowia nie jest jednak zainteresowane sprawdzeniem, jak często.

Nasza obecność nie spotkała się z pozytywnym odzewem pracowników szpitala, jednak nie zniechęca nas to. Zapewniamy, że będziemy regularnie pikietować Instytut Matki i Dziecka, dopóki jego władze nie podejmą decyzji o zaprzestaniu zabijania dzieci.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/Jakub-Król.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Król – wolontariusz w Fundacji Pro – Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN