Autorka standardów WHO promuje stosunki homoseksualne

Sanderijn van der Doef to jedna z autorek standardów edukacji seksualnej WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Głównymi obszarami jej pracy badawczej są homoseksualizm i edukacja seksualna dzieci w najmłodszym wieku.

Jest ona m.in. autorką książki „Out” dla dzieci i młodzieży na temat homoseksualizmu. Czytelnicy przeczytają w niej o zakochiwaniu się w sobie małoletnich gejów i lesbijek, o ich pierwszych doświadczeniach seksualnych, a także o perwersyjnych formach współżycia.

Sanderjin van der Doef wystąpiła również w znanej serii TED talks, gdzie wypowiadała się między innymi o tym, że wszyscy mają odczucia seksualne – nawet niemowlęta, a o wszystkich tematach związanych z seksualnością można rozmawiać z dziećmi w bardzo młodym wieku. Ponadto stwierdziła, że zachowanie niewinności dziecka nie jest dobrym sposobem, aby ustrzec je przed wykorzystywaniem seksualnym.

Dokładnie taki sposób myślenia widać wyraźnie w standardach WHO dot. edukacji seksualnej. Seksualizacja dzieci według tych wytycznych doprowadzi do odwrotności tego, co twierdzą autorzy. Maluchy staną się właśnie wówczas łatwym łupem pedofilów

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN